Faaliyet Alanları

Doğa ile iç içe yaşamak isteyenler için 2010 yılından bu yana ürünlerimizi tüm dünyaya ihraç ediyoruz.

 

1997 yılından beri ahşap ve metal işleme alanında faaliyet gösteren Wlifehouse, insan hayatına konfor ve özgürlük katan ürünlere dönüştürme misyonuyla hareket ediyor. Türkiye'nin dört bir yanına, uluslararası kalite belgeli Tiny House (tekerlekli ev) seçeneklerini rekabetçi fiyatlarla sunan firmamız, 150 metrekarelik imalathanede başlayan yolculuğunu şimdi kendisine ait 4000 metrekarelik kapalı, 2000 metrekarelik açık alanda bulunan fabrikasında, 70 kişilik uzman ekiple sürdürüyor.

Son teknolojiyle donatılmış üretim bandından çıkan her bir Tiny House modelimiz, titiz bir tasarım ve üretim sürecinden geçer. Hazır taşınabilir ev modellerimizden veya özel tasarım mobil evlerden herhangi biri, müşterilerimize sadece günler içinde teslim edilir. 2010 yılından bu yana dünyaya ihraç ettiğimiz ürünlerimizle, Türk işçiliğinin ve bilgi birikiminin gururunu Fransa, Almanya, Kanada, İsviçre, Hollanda, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi birçok ülkeye ulaştırıyoruz.

Wlifehouse, farklı yaşam tarzlarını düşünerek tasarladığı Tiny House modelleriyle geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Yazlık ev, konut, ofis veya işyeri olarak kullanılabilen modellerimiz, uluslararası kalite belgeli malzemeler ve çağdaş üretim yöntemleri ile üretilir. Loft kata sahip olan modellerimizde, yıllara meydan okuyacak ahşap malzeme, kalitesi test edilmiş metal aksam ve birinci sınıf araç bağlantı ekipmanı kullanılır. Ayrıca, müşterilerimizin zevkine göre özel sipariş tekerlekli veya tekerleksiz mobil evler de üretiyoruz.

Isıtma-soğutma sistemleri, beyaz eşyalar ve mobilyalar gibi ek seçeneklerle birlikte anahtar teslim Tiny House hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize en iyi Tiny House deneyimini sunmak için tüm detayları düşünüyor ve isteklerine uygun olarak hareket ediyoruz.

Demirgür Şirketler Grubu
Bizi Takip Edin